Icy Box IB-2227StS Storage Drive Cage for 2.5" HDD, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 104.00 mm |
| Brutokaal | 0.34 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 30.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.26 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Palette Qty | 1385 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 5.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.09 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: icy box ib-2227sts storage drive cage for 25, ib-2227sts, raidsonic, audiovideo kaablid

